Förtroendevalda

Förtroendevalda

Ordförande

Joakim Svensson

Mob: 0733-501740

E-Post: joakim@mbsab.nu

Ledamot/Marknadsansvarig

Håkan Erlandsson

Mob: 070-6559022

E-Post: hakan.erlandsson@kungalvhockey.se

Sekreterare/Värdegrundsansvarig

Mia Wennberg

Mob:

E-post: mia.wennberg@kungalvhockey.se

Kassör

Andreas Andersson

Mob:

E-Post: @kungalvhockey.se

Ledamot/Senioransvarig

Hans Sjöström

Mob: 0705-296506

E-post: hans.sjostrom@kungalvhockey.se

Ledamot/Tjejhockeyansvarig

Elisabeth Thorbard

Mob:

E-Post: elisabeth.thorbard@kungalvhockey.se

Ledamot/Eventansvarig

Claes Olsson

Mob:

E-Post: claes.olsson@kungalvhockey.se

Ledamot/Utbildningsansvarig

Johan Berlin

Mob:

E-Post: johan.berlin@geodis.com

Suppleant/Kommunikatör

Mattias Hadders

Mob: 0725168797

E-Post: mattias.hadders@gmail.com

Ledamot/Värdegrundsansvarig

Tina Borgström

Mob:

E-Post:

Ledamot/Sportansvarig

Jouni Hiltunen

Mob:

E-Post:

Suppleant

Marie Paulsson

Mob:

E-Post:

Md bingolotto
Köp din digitala Bingolott genom att trycka på bilden
Md my project 1
Klicka på bilden för att komma till anmälan och information
Md ska rmavbild 2022 11 28 kl. 13.06.39
Md a.lag48
Md namnlo s design
Kungälv Hockeys Guldsponsorer 22-23
Md kiksilver
Kungälv Hockeys Silversponsorer 22-23
Md bronskik
Kungälv Hockeys Bronssponsorer 22-23
Md foreningsgrafik jubileum 320x320
Köp dina Bingolotter här och stötta KIK
Md 095fd5c4 62e5 43ae b82a 4dba5e346a05
Md idrottensbingo se 2
Md hemmaplansmodellen liggande
Md 100
Tusenklubben (Klickbar)
Md gr sroten banner
Stötta Kungälv Hockey genom Gräsroten. (Klickbar)
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub