Kontakt

Kontaktuppgifter till olika aktörer inom föreningen.


Kansli Heléne Moteus

E-post: kansli@kungalvhockey.se


Ordförande förening Joakim Svensson

Mob: 073-350 17 40

E-Post: joakim@mbsab.nu


Sportsligt ansvarig Hans Sjöström, Joacim Eriksson

Mob: 070-529 65 06, 073-515 47 19

E-post: hans.sjostrom@kungalvhockey.se, joacim.eriksson@kungalvhockey.se


Marknadsansvarig Håkan Erlandsson

Mob: 070-655 90 22

E-Post: hakan.erlandsson@kungalvhockey.se


Junioransvarig förening & sportchef Filip Torstensson

Mob: 070-603 90 41

E-post: filip.torstensson@kungalvhockey.se


Ungdomsansvarig förening Jonas Legneroth

Mob: 070-758 24 70

E-post: jonas.legneroth@kungalvhockey.se


Domaransvarig förening Ludvig Anderström

Mob: 073-546 10 70

E-Post: ludvig.anderstrom@kungalvhockey.se


Ansvarig hockeygymnasium Jonathan Lundin

Mob: 073-553 98 99

E-post: jontis_93@hotmail.com


Sociala medier & hemsida Mattias Hadders

Mob: 072-516 87 97

E-post: mattias.hadders@kungalvhockey.se


Grafisk formgivning, sociala medier & hemsida Joel Henriksson

Mob: 070-865 04 02

E-post: joel.henriksson@kungalvhockey.se

Md img 4184
Info och anmälan v.31
Md img 4184
Info och anmälan v.32
Md namnlo s design
Kungälv Hockeys Guldsponsorer 23-24
Md kiksilver
Kungälv Hockeys Silversponsorer 23-24
Md bronskik
Kungälv Hockeys Bronssponsorer 23-24
Md yohrs test  2
Yohrs (Klickbar)
Md 095fd5c4 62e5 43ae b82a 4dba5e346a05
Md idrottensbingo se 2
Md hemmaplansmodellen liggande
Md 100
Tusenklubben (Klickbar)
Md gr sroten banner
Stötta Kungälv Hockey genom Gräsroten. (Klickbar)
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub