KIK Styrelse

Ordförande

Johan Lindström

Mob: 0722-388576

E-post: johan.lindstrom74@gmail.com


Vice Ordförande

Erik Ullsten

Mob:

E-post: erik@ullsten.com


Sekreterare

Mia Wennberg

Mob:

E-post: miawennberg@hotmail.com


Kassör

Erik Banehag

Mob: 0733 - 847826

E-post: erik.banehag@balder.se


Ledamot

Hans Sjöström

Mob: 0705-296506

E-post: hans.sjostrom@teliacompany.com


Ledamot

Michael Ekberg

Mob: 0730-871009

E-Post: michael.ekberg@live.se


Ledamot

Joakim Svensson

Mob: 0733-501740

E-Post: joakim@mbsab.nu


Ledamot

Mikael Persson

Mob:

E-Post: mikaelpersson@me.com


Ledamot

Shay Ashton

Mob:

E-Post: shay.ashton@gmail.com


Suppleant

Linda Jensen

Mob:

E-post: linda_jensen79@hotmail.com


Suppleant

Camilla Anderberg

Mob:

E-post: anderberg.camilla@gmail.com

Md webp.net gifmaker
Md elfens fastigheter logo
Din lokala hyresvärd!
Md colored tejpservice
Din sporttejps leverantör!
Md ytterbygg payoff farg ny rgb
Hyr ut anpassade lokaler
Md frend
Md tempo
Md sponsorhuset logga
Md kcgk logo rgb 300dpi
Md hemmaplansmodellen liggande
Md idrottens bingo logo
Md 100
Tusenklubben
Md images logos 2011 ccm logos individual logos 2011 ccm logo white on red
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub